KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Sidenmålningar 3077636
*
nr 307 7636
Sidenmålningar
4st,Japan
Utrop:
100 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 mars 2004
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/3 16:17:38
1
100 kr
27/3 10:41:55
2
ledande budet*
28/3 20:30:02
3
200 kr
29/3 07:49:28
4
400 kr
29/3 14:03:04
5
450 kr
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien japan japansk sidenmålningar vattenfärg
-
6381 Akvarell
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:22
-
8033 Akvarell
Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Sovande barn..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:29
-
8070 Blandteknik
4 st, Ã…ke Wilhelm Andersson (1922-1988), Sverige. ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:33
-
8063 Collage
Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:20
*
Sidenmålningar
nr 307 7636
Sidenmålningar
4st,Japan
| Utrop: | 100 kr |
|---|---|
| Såld: | 700 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 29 mars 2004 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 26/3 16:17:38 | 1 | 100 kr |
| 27/3 10:41:55 | 2 | ledande budet* |
| 28/3 20:30:02 | 3 | 200 kr |
| 29/3 07:49:28 | 4 | 400 kr |
| 29/3 14:03:04 | 5 | 450 kr |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien japan japansk sidenmålningar vattenfärg
-
6381 Akvarell
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:22 -
8033 Akvarell
Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Sovande barn..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:29 -
8070 Blandteknik
4 st, Ã…ke Wilhelm Andersson (1922-1988), Sverige. ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:33
-
8063 Collage
Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:20



